Příběhy klientů zdravého hubnutí ve Znojmě

Výsledkem naší poradenské činnosti jsou tyto krásné příběhy a životní proměny našich klientů. V nutriční poradně Světa zdraví na Sokolské 18 se snažíme klienty vést stylem, aby dospěli k názoru, že v naší proměně nejde pouze o zhubnutá kila, ale hlavně o zlepšení zdravotního stavu a zvýšení životní energie.

Máte jedinečnou příležitost se k nám přihlásit přes https://hubnutiznojmo.cz/napiste-nam/ a využít hodinovou konzultaci jen za 200 kč. V ceně je zahrnuta kompletní diagnostika - zjistíme Vám poměr svalové a tukové hmoty, obsah vody a metabolický věk. Navíc pomocí certifikovaného přístroje Max pulse Vám ukážeme aktuální obrázek periferních nervů a stresové odolnosti. Podle zjištěných výsledků, stravovacích návyků, zdravotních a rodinných dispozic Vám pak výživový poradce nachystá osobní výživový program.


MŮJ PŘÍBĚH - HANA K.MŮJ PŘÍBĚH - ZDEŇKA A.NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - MARTA LETOCHOVÁPŘÍBĚH HANY HORÁKOVÉNASTARTOVÁNÍ NOVÉ ETAPY ŽIVOTA Martina K.ZHUBNUTO 48 KG - Pavel SchneiderNOVÝ ŽIVOT Petry SvobodovéVÝSLEDEK SE DOSTAVIL - František S.KVŮLI ZDRAVÍ SE ZMĚNA VYPLATÍ - Lenka BaďurováCÍTÍM SE SKVĚLE - Viera B.  • 1
  • 2
  • 3
  • Následující