O nás a našem zdravém hubnutí ve Znojmě

V naší výživové poradně využíváme metodu pana Dr. Fořta - metabolickou diagnostiku, což je unikátní systém, který umožňuje určit individuální typ metabolismu. Díky němu je možné sestavit individuální výživový plán tak, aby vedl k optimálnímu zdraví a ideální tělesné hmotnosti, kterou si klient přeje. Součástí programu je spolupráce a kontroly se specialist(k)ou, který Vám pomůže vše sladit s Vaším způsobem života, pohybovými aktivitami i popř. zdravotními omezeními.

K urychlení a usnadnění hubnutí doporučujeme redukční výživový plán doplnit o prémiové doplňky stravy a potraviny Světa zdraví, které jsou vyráběny exkluzivně jen pro naše pobočky (samozřejmě v ČR) - viz hubnutiznojmo.cz/produkty-pro-zdrave-hubnuti-ve-znojme
Máte jedinečnou příležitost se k nám přihlásit přes https://hubnutiznojmo.cz/napiste-nam/ a využít hodinovou konzultaci jen za 200 kč. V ceně je zahrnuta kompletní diagnostika - zjistíme Vám poměr svalové a tukové hmoty, obsah vody a metabolický věk. Navíc pomocí certifikovaného přístroje Max pulse Vám ukážeme aktuální stav periferních nervů a stresové odolnosti. Podle zjištěných výsledků, stravovacích návyků, zdravotních a rodinných dispozic Vám pak výživový poradce nachystá osobní výživový program.

 

Věnovat se Vám budou:

Asistentka

Ivana Kejzlarová

Z vlastní zkušenosti vím, že není jednoduché ze dne na den změnit své stravovací návyky, začít hlídat správný výběr potravin a nezapomínat na dostatek pohybu. Vážím si proto všech našich klientů, kteří se dokázali rozhodnout přijít si do Světa zdraví pro odbornou pomoc. Přece jen: sdílený problém je poloviční problém.
Přeji si být jim oporou, povzbudit je a pochválit za každý, i malý úspěch. 


Kouč zdravého životního stylu

       
Vojtěch Sulik DiS.


                                                                     
 
 
 
 
 
 
 
 
O zdravý životní styl se zajímám už od střední školy a ovlivnilo mě to i při výběru dalšího studia. Když jsem dostal nabídku pracovat ve Světě zdraví, byla to pro mě velká výzva. Líbí se mi systém práce s KNT, který je podle mne propracovaný a funkční. Práce mě naplňuje, vždycky mě bavila práce s lidma.


Vzdělání:

  • vyšší odborné, obor Nutriční terapeut
  • edukace pacientů v brněnských nemocnicích
  • kreditová a frčková školení Světa zdraví
  • k 1.6.2019 má zhubnuto s klienty více než 1800kg