NEMUSÍ VŽDY JÍT JEN O KG - DANA SVOBODOVÁ

Stalo se, dnes mohu hodnotit události a hlavně vzít si ponaučení a s optimismem hledět do budoucna.


Právě před rokem jsem se bez nadsázky znovu narodila, náhlá příhoda břišní, operace, těžký zánět a deset krušných dnů strávených v nemocnici s výsledkem nejistým. Z nemocnice jsem šla o 10 kg lehčí, vyčerpaná, neschopná cokoliv dělat, psychicky na dně. Lékaři měli pro mne jedinou radu - čekat. Já však byla přesvědčená o tom, že se dá určitě něco dělat, aby se můj zdravotní stav začal zlepšovat a zároveň tím i psychika. A tak po rozhovoru s kamarádkou jsem se rozhodla zkusit poradenství ve Světě zdraví.


Moje požadavky byly odlišné vzhledem k většině klientů - nechtěla jsem hubnout. Můj plán byl urychlení hojení, dodání tělu potřebnou rovnováhu, zlepšení kondice a získání zpět chuti do života. Ve Světě zdraví se mě ujali velmi ochotně, prošla jsem diagnostikou organismu, sestavili mi jídelníček na míru, chodila jsem pravidelně na kontroly k výživové specialistce. Během prvního měsíce jsem se neuvěřitelně rychle dostávala do pohody, další měsíc jsem mohla začít cvičit, plavat a během 3. měsíce výživového programu jsem nastoupila do práce, přesto že moje neschopnost měla být ukončena až za 6 měsíců.


Asi jako většina začínajících klientů i já jsem se mylně domnívala, že dieta je drahá, zabere to spoustu času, v obchodech neseženu potřebné suroviny, nebude mi chutnat a další podobné mýty.


Dnes si udržuji stálý jídelníček zcela automaticky, nemám problém s chutí na různé zakázané potraviny - třeba sladké, tučné apod.


Prostě si kousek dám, když chci, nic nepřeháním ale také neodmítám. Váha se mi ustálila, nehubnu, ani nepřibírám. Cítím se skvěle, jsem aktivní, žiji plnohodnotný život a na události minulého roku si vzpomenu už jen občas. Co říci na závěr -pokud je člověk k sobě upřímný, naslouchá svému tělu, nechá si poradit a je trpělivý, výsledky se dříve či později určitě dostaví. Přeji všem, kteří to sami se sebou myslí vážně, HODNĚ ŠTĚSTÍ.


Zpět na výpis aktualit