APLIKACE MŮJ SVĚT ZDRAVÍ

Pro snadnější komunikaci mezi poradci Světa zdraví a jejich klienty funguje aplikace Můj Svět zdraví na webu www.svet-zdravi.cz. Nový zájemci jednoduše prokliknou nahoře Můj Svět zdraví - přihlášení, vypíší svůj e-mail a kliknou na Zapomněli jste svoje heslo? Do jejich e-mailu jim pak přijde nové heslo, které si pak můžou v aplikaci změnit. Díky novému heslu se přihlásí do této aplikace, kde uvidí mj. vlastní cestu podle jednotlivých záznamů diagnostik, prostor na dotazy na svého poradce na naší pobočce, dále deníček pro on-line zápisky své stravy, recepty, články, kalkulačky a možnost zacvičit si podle naší instruktorky (viz Cvičící videa)...

Věříme, že tímto nástrojem udržíme u svých klientů lepší disciplínu a koncentraci na náš společný cíl, což je trvalé zhubnutí a utužení správných stravovacích návyků.

Máte někdo zkušenost s podobnou aplikací u svého výživového poradce? Pokud ano, tak klidně nám je sdělte v rámci kontaktního formuláře nebo na náš facebook Svět zdraví Znojmo. V příp. dalších dotazů k této aplikaci neváhejte nás kontaktovat na tel: 734 173 931.

Zpět na výpis aktualit