InPure

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • Šetrně čiští organismus
  • Odstraňuje zácpu a nadýmání, popř. průjem, pálení žáhy
  • Zlepšuje imunitu a kožní problémy
  • Pomáhá při redukci hmotnosti

Působení

Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků šetrně čistí organismus. Zlepšuje využitelnost živin, zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus.

Účinné látky

BIO inulín, Aloe vera v BIO kvalitě, NeOpuntia® – BIO, extrakt artyčoku, citrusová vláknina, amaranthová vláknina, extrakt ostropestřce mariánského, violka trojbarevná.

Lékařská vyjádření

„Pracoval jsem na pooperačním oddělení na kardiochirurgii v IKEMu, kde se pomocí srdečních operací řešily důsledky aterosklerózy, způsobené nahromaděním cholesterolu a dalších odpadních látek v koronárních tepnách. Kromě cholesterolu však existuje celá řada dalších škodlivin (homocystein, volné radikály, karcinogeny), které nepříznivě ovlivňují metabolismus, zatěžují imunitní systém a mohou způsobit závažná onemocnění, včetně rakoviny. Když se organismus zbaví všech škodlivin, sníží se zátěž organismu, zlepší se vstřebávání, zvýší se využitelnost živin a posílí se imunita. Proto InPure® považuji za základní produkt, bez kterého se neobejde žádný výživový program."

 

 Dávkování a balení

Obsah 60 tablet – užívat 1 tabletu denně ráno a večer a zapít sklenicí vody. Doporučeno užívat min. 90 dní. Možno užívat dlouhodobě.

Cena produktu

520 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001. Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt InPure - 004
Položky označené (*) je nutné vyplnit.