InGel Lady

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • obnovuje přirozenou slizniční flóru a tím předchází gynekologickým potížím
  • ke zlepšení kvality pokožky, vlasů a nehtů
  • k harmonizaci činnosti štítné žlázy (důležité např. u hubnutí nebo osteoporózy)

 

Působení

InGel® Lady je unikátní produkt určený pro nastartování a správnou funkci ženského organismu. Díky obsahu probiotické kultury Lady komplex zlepšuje imunitu a zažívací systém. Díky obsahu chaluhy bublinaté, spiruliny a přesličky působí velmi protizánětlivě. Omezuje výskyt mykóz, urologických i gynekologických obtíží. Obsažené bioflavonoidy zvyšují imunitu a působí preventivně proti křečovým žilám

Účinné látky

probiotické kultury Lady komplex (Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei var. paracasei, Lactobacillus bulgaricus var. delbrueckii), spirulina, chaluha bublinatá, přeslička rolní, vitaminový premix, plody maracuji a zeleného jablka, citrusové biofl avonoidy, BIO inulín

Lékařská vyjádření

"V současné době je mnoho stresových faktorů, které nadměrně zatěžují ženský organismus, ať už se jedná o nevhodnou stravu, životní prostředí nebo nemoci. InGel® Lady díky obsahu přírodních látek představuje komplexní řešení ochrany ženského organismu na všech frontách. Doporučuji užívat každé ženě v každém věku."

 

 Podle oficiálního seznamu Společnosti pro probiotika a prebiotika je InGel® Lady nejsilnější probiotikum pro ženy dostupné na českém trhu, které obsahuje prebiotickou složku (výživu pro probitotické bakterie) a dále složku chránící bifidobakterie. Produkty řady InGel® se výborně se vstřebávají, sytí žaludek, mají prodlouženou dobu vstřebávání a chrání střevní stěny.

 

Dávkování a balení

Obsahuje 30 sáčků pro rozmíchání ve vodě/džusu. Doporučená a maximální dávka 1 denně (ideálně v podvečer). Možno vypít nebo po 5 minutách zkonzumovat jako gel. Možno užívat dlouhodobě.

! POZOR: Nemíchejte do horké (nad 40 °C) tekutiny. Zničili byste prospěšné probiotické bakterie.

Cena produktu

980 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001. Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt InGel Lady - 015
Položky označené (*) je nutné vyplnit.