InGel Boss

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • zvyšuje odolnost při zvýšeném fyzickém a duševním výkonu
  • napomáhá správné činnosti prostaty
  • zvyšuje imunitu

Působení

Sibiřský a korejský ženšen i rozchodnice růžová jsou již po tisíciletí známy svým jedinečným vlivem na imunitní systém. Arginin je klíčová aminokyselina pro tvorbu a zachování svalové hmoty, správnou činnost prostaty, stejně tak i sexuální výkonnost. Probiotická kultura Boss komplex zlepšuje imunitu a zažívací systém.

Účinné látky

ženšen korejský, ženšen sibiřský, arginin, rozchodnice růžová, probiotické kultury Boss komplex ((Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifi dobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Streptococcus termophilus), vitamin E, BIO inulín.

Lékařská vyjádření

„Už jen prosté vyjmenování hlavních součástí produktu InGel® Boss – ženšen, rozchodnice, arginin, vitamin E – nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o produkt cílený na zvýšení pracovního výkonu, ať již fyzického nebo psychického, na zvýšení síly a nárůst svalové hmoty a v neposlední řadě na zvýšení potence. Zejména účinky ženšenu jsou obecně známé. Doplnění o probiotika pak znamená výrazné posílení imunity."

 

 

 
Kombinace žen-šenu, prokazatelně podporujícího schopnost výkonu ve vytrvalostních disciplínách, argininu, zlepšujícího prokrvení periferních tkání včetně svalů a rodioly jako harmonizéru dává tomuto produktu jasné předpoklady k využití i ve sportu včetně disciplín, vyžadujících vysokou psychickou koncentraci a odolnost proti stresu.

RNDr. Petr Fořt CSc.

 

Podle oficiálního seznamu Společnosti pro probiotika a prebiotika je InGel® Boss nejsilnější probiotikum pro muže dostupné na českém trhu, které obsahuje prebiotickou složku (výživu pro probitotické bakterie) a dále složku chránící bifidobakterie. Produkty řady InGel® se výborně se vstřebávají, sytí žaludek, mají prodlouženou dobu vstřebávání a chrání střevní stěny.

 

Dávkování a balení

Obsahuje 30 sáčků pro rozmíchání ve vodě/džusu. Doporučená a maximální dávka 1 denně (ideálně v podvečer).Možno vypít nebo po 5 minutách zkonzumovat jako gel. Možno užívat dlouhodobě.

! POZOR: Nemíchejte do horké (nad 40 °C) tekutiny. Zničili byste prospěšné probiotické bakterie.

Cena produktu

980 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001. Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt InGel Boss - 014
Položky označené (*) je nutné vyplnit.