InGel Active

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • zmírňuje bolestivost kloubů a zvyšuje jejich hybnost
  • tlumí záněty v organismu
  • pomáhá při léčbě lupenky a zánětlivých onemocnění kůže
  • má klinicky prokázané účinky

Působení

Patentovaná složka Planox-L® je unikátní protizánětlivý činitel s lékařskými studiemi dokazujícími jeho bezprecedentní účinnost pro zlepšení pohyblivosti kloubů. Kyselina hyaluronová zabraňuje degenerativním změnám kloubů, kůže a očí. Byly prokázány významné výsledky při léčbě kožních onemocnění (lupénka) a jiných zánětů. Díky obsahu probiotické kultury Active komplex zlepšuje imunitu a zažívací systém.

Účinné látky

Planox-L™, probiotické kultury Active komplex (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus termophilus), kyselina hyaluronová, BIO inulín

Lékařská vyjádření

„Nadváha, úrazy, nadměrná zátěž (zejména při sportu) a ubývání obnovovací schopnosti (regenerace) organismu se stoupajícím věkem jsou příčinami poškození pohybového aparátu (kostí, kloubů, vaziva a svalů). Poškození jsou často spojena se zánětem, bolestí a omezením hybnosti. InGel® Active díky obsahu přírodní látky Planox-L® zmírňuje zánět, tím zmírňuje bolestivost a zvyšuje hybnost. Je vhodný pro starší generaci, pro osoby s nadváhou a pro sportovce, zejména vrcholové. Ve všech případech má ochranný účinek na celý pohybový aparát a díky Active komplexu s probiotiky posiluje imunitní systém, který je ve stáří, při nadváze i při sportu značně zatěžován."

 Dávkování a balení

Obsahuje 30 sáčků pro rozmíchání ve vodě/džusu. Doporučená a maximální dávka 1 denně (ideálně v podvečer). Možno vypít nebo po 5 minutách zkonzumovat jako gel. Možno užívat dlouhodobě.

POZOR: Nemíchejte do horké (nad 40 °C) tekutiny. Zničili byste prospěšné probiotické bakterie.

Cena produktu

980 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka.
Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001.
Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt InGel Active - 013
Položky označené (*) je nutné vyplnit.