InClever

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • napomáhá rozvoji mozkové činnosti zejména u dětí
  • posiluje dětský organismus
  • posiluje imunitní systém a celkovou odolnost organismu

Působení

Díky vybranému mixu probiotik speciálně pro děti významně posiluje imunitní systém. Obsažené kyseliny DHA (dokosahexaenová) a EPA (eikosapentaenová) stimulují mozkovou činnost a navíc působí blahodárně na celý kardiovaskulární systém.

Účinné látky

Probiotické kultury – Immuno komplex (Bifi dobacterium infantis, Bifi dobacterium lactis, Bifi dobacterium longum, Bifi dobacterium bifidum, Streptococcus termophilus), kyselina dokosahexaenová (DHA), kyselina eikosapentaenová (EPA), vitamin C, BIO inulín

Lékařská vyjádření

„Kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina eikosapentaenová (EPA) jsou omega-3 mastné kyseliny živočišného původu, které se hojně nacházejí v rybách chladných vod, například v lososech, makrelách, pstruzích a tuňácích. Omega-3 mastné kyseliny slouží jako izolační materiál obklopující nervová vlákna, tvoří velkou část mozkové hmoty a jsou také důležitou součástí buněčných membrán a jsou významné již v období těhotenství.

Děti, jejichž maminky mají ve stravě dostatek omega-3 nenasycených mastných kyselin, se snadněji učí mluvit a mívají větší slovní zásobu. U těchto dětí se také hovoří o větší ostrosti vidění, která souvisí s prostorovou orientací nebo schopností uchopovat předměty. Při nedostatku těchto kyselin může být vývoj plodu narušen do té míry, že dochází k nedostatečnému vývoji mozku a imunitního systému. Takové děti mohou trpět dyslexií, dyspraxií a nedostatkem pozornosti v důsledku hyperaktivity.

Vedle vlivu na duševní vývoj, nervovou soustavu a obranyschopnost organismu, přispívají omega-3 mastné kyseliny k prevenci srdečně-cévních onemocnění, což bylo potvrzeno mnoha studiemi, a podle některých studií mohou mít příznivý vliv v prevenci Alzheimerovy choroby. Obsažené probiotické bakterie jsou sestaveny speciálně pro dětský organismus a mají prokázaný účinek na imunitu dětí.

 

 

Dávkování a balení

Posouzen a schválen Českou pediatrickou společností i pro kojící, těhotné ženy a děti od 1. roku života. Obsahuje 250 chutných cucacích tabletek ve čtyřech přírodních příchutích. Max. dávka: 10 tabletek denně. Možno užívat dlouhodobě.

POZOR: Při vyšším příjmu (nad 10 tablet) mohou obsažené probiotické bakterie způsobit průjem.

Cena produktu

770 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt InClever - 012
Položky označené (*) je nutné vyplnit.