Imures

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • Aktivuje imunitní systém pomocí nové generace kolostra a výtažku z modřínu
  • Posiluje celkovou odolnost organismu a dlouhodobě stimuluje imunitu
  • Zajišťuje rychlý nástup imunitní reakce při akutním ohrožení (od 30 minut)

Působení

  • Unikátní kombinace nové generace koncentrovaného, čistě přírodního kolostra (mleziva) a výtažků z modřínu optimalizuje imunitní systém
  • Vysoce účinný imunomodulátor - aktivuje fagocyty a produkci cytokinu, zvyšuje fagocytózu, počet makrofágů, lymfocytů a NK (natural killer - přirozených zabíječských) buněk.

Účinné látky

Immunel™ - patentovaný extrakt z kolostra.
Klinické studie potvrdily hypotézu, že Immunel vyvolává rychlé změny výkonnosti imunity. Potvrzena je antibakteriální a antivirové účinnost. Immunel je koncentrátem specifických imunitních faktorů z kolostra (mleziva). Je klinicky prokázáno, že dokáže vyvolat rychlé změny v imunitní reakci především v období od 30 minut až 2 hodin. Zdrojem pro výrobu Immunelu je bovinní kolostrum. Kolostrum vzniká v mléčných žlázách samic savců těsně po porodu. Jeho složení zajišťuje okamžitou imunitní ochranu novorozenému organismu a zajistí růst a vývoj i v pozdějším věku. Kolostrum je obzvláště bohaté na imunitní faktory, aminokyseliny, nukleotidy a růstové faktory. Jedná se o nejkoncentrovanější formu kolostra, dostupnou v ČR i EU.


ResistAid™ - imunomodulační modřínové arabinogalaktany
Výsledky klinických studií ukazují, že arabinogalaktany z modřínu mají schopnost pozitivně modulovat a podporovat specifickou i nespecifickou složku imunitního systému prostřednictvím zažívacího traktu. Pravidelným užíváním arabinogalaktanů z modřínu může být podporována imunitní obrana selektivně – podporou činnosti tzv. NK buněk (Natural Killer), cytokinů, makrofágů a lymfocytů. Kromě toho ResistAid.

Prospěšnost obou složek pro lidský organismus byla popsána řadou vědeckých studií.

Doporučeno

  • při dlouhodobém oslabení imunitního systémuu jako prevence při dlouhodobé únavě, sezónních alergiích, při infekčním onemocnění v rodině nebo okolí
  • při virových onemocněních a při respiračních chorobách
  • při a po užívání antibiotik

Složení

ResistAid™ (arabinogalaktany), Immunel™ (specifický extrakt z kolostra), kyselina křemičitá (pomocná látka proti vlhnutí), stearan hořečnatý (pomocná látka), rostlinná kapsle naturální

Obsah

30 tablet. Používat 1-2 denně. V případě akutních potížích 2-2-2 po 8 hodinách, dále 2 tbl. po 12 hod., po odeznění problémů 1 tbl. denně)

Cena produktu

520 Kč

Poznámky

Neobsahuje lepek a laktózu – vhodné pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí.Výrobek není určen pro děti do 3 let – ukládejte mimo dosah dětí.Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt Imures - 007
Položky označené (*) je nutné vyplnit.