Family In Plus

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • ideální náhrada plnohodnotného jídla s kompletním složením živin a nízkou kalorickou hodnotou
  • obsahuje PinnoThin™ k omezení chuti na sladké
  • pomáhá při snižování váhy

Působení

Unikátní kombinace 100% přírodního živinového koncentrátu, energetizujících složek a oceněné, patentované složky PinnoThin™. Tvoří ideální náhradu jídla s nízkou kalorickou hodnotou.

Účinné látky

hráškový a rýžový protein, BIO inulín, PinnoThin™ (proti chuti k jídlu - Evropské ocenění a Evropský patent), CLA (kyselina linolová), taurin, vitaminový premix, komplex minerálů

Lékařská vyjádření

„S problematikou výživy jsem se setkal už na vysoké škole, ale jako spousta mých kolegů – lékařů jsem tomuto tématu příliš pozornost nevěnoval. Otázkou výživy jsem se začal zabývat až po příchodu do praxe. Pracoval jsem na pooperačním oddělení na kardiochirurgii v IKEMu. Jako lékař jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše, co potřebuje, poradí si s řadou problémů sám. Potřebuje jen vhodné a příznivé podmínky. Produkty SUNKINS® tyto podmínky organismu vytváří přírodní cestou. Proto produkty sám používám a také jsem je „naordinoval" celé mé rodině, včetně dětí."

 

 

Dávkování a balení

Obsahuje 30 porcí zdravého jídla ve 4 praktických dózách (každá na týden). Možno užívat dlouhodobě. V každé dóze vlastní odměrka. Dodáváno ve 4 praktických dózách s odměrkou. Na každý týden jiná příchuť (čokoládová, vanilková, ovocná, natural - bez přichutě) - čistě přírodní ochucovadla

Cena produktu

1 380 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vhodné pro celiatiky - neobsahuje lepek. Hypoalergenní, vhodné pro vegetariány, neobsahuje geneticky modifikované složky. Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001. Není určeno pro těhotné a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt Family In Plus - 008
Položky označené (*) je nutné vyplnit.