Family In Detox

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

Family In Detox

Stručný popis

FamilyIn® Detox představuje zdravé jídlo s vyváženým složením bílkovin, sacharidů a ideálně vyváženými denními doporučenými dávkami vitaminů a minerálů. Stejně jako FamilyIn® Plus, obsahuje s oceněnou složkou PinnoThin™ pro omezení chuti na sladké a s obsahem zeleného ječmene. FamilyIn® Detox je určen stejně jako FamilyIn ® Plus pro náhradu jídel, doplnění biologické hodnoty jídelníčku, přípravu rychlých svačin. FamilyIn® Detox kromě toho pomáhá při odkyselení, dodávce minerálních látek a je vhodný jako součást detoxikačních postupů na jaře. Díky přítomnosti zeleného ječmene má doplněk specifickou chuť a je nutné jej vhodně zkombinovat s jablkem, banánem, trochou ovocného džusu, ovocnou přesnídávkou.

Klíčové vlastnosti

  • ideální náhrada plnohodnotného jídla s kompletním složením živin a nízkou kalorickou hodnotou
  • zvýšení biologické hodnoty stravy
  • obsahuje PinnoThin™ k omezení chuti na sladké
  • pomáhá při snižování váhy
  • díky zelenému ječmenu doplňuje proces odkyselení
  • vhodný při procesu detoxikace

Účinné látky

hráškový a rýžový protein, BIO inulín, PinnoThin™ (proti chuti k jídlu - Evropské ocenění a Evropský patent), bio zelený ječmen, vitaminový premix, komplex minerálů. Hráškový protein je bohatý na aminokyseliny a patří do skupiny rostlinných bílkovin, které vykazují vysokou biologickou hodnotu. Díky tomu dostatečně zasytí a dodá tělu potřebné množství energie. Bílkoviny rostlinného původů jsou lépe stravitelné než bílkoviny živočišné. Biologickou hodnotu hráškového proteinu jsme významně zvýšili vhodnou kombinací s bezlepkovou obilovinou - rýží. Tím zastoupení esenciálních aminokyselin odpovídá optimálnímu doporučenému příjmu pro dospělého nebo dospívajícího člověka. Vláknina má zásadní význam v tom, že přirozenou cestou čistí náš organismus a pomáhá tak při předcházení rozvoje civilizačních nemocí, mezi které patří např. cukrovka.

Inulin je sacharid, který se ve střevě chová jako vláknina. Má prebiotický efekt, tedy pomáhá k vytváření vhodných podmínek pro správný růst probiotik a tím podporuje přirozenou obranyschopnost
organismu. Obecně jako vláknina pochopitelně napomáhá i k další detoxikaci- čištění organismu.
Inulin ve FamilyIn® je v bio kvalitě. Zelený ječmen obsahuje řadu vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, C, E, kyselinu listovou), minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek), chlorofyl, enzymy, aminokyseliny, vlákninu, betakaroten a neobsahuje lepek. Jedná se o účinný antioxidant. Představuje přirozený zdroj tělu vlastního antioxidantu – enzymu superoxid dismutázy. Ten má prokázané protirakovinné účinky a v čisté formě se používá i k léčbě některých forem karcinomů.

Mladý zelený ječmen sytí a čistí zároveň, pro svůj vysoký obsah chlorofylu a velké množství aktivních enzymů je ideálním prostředkem pro nastartování detoxikace a odkyselení organismu.

Komplex vitamínů a minerálů zajišťuje výživu organismus a doplnění minerálních a vitamínových zásob. Nedostatek vitamínů a minerálních látek může způsobovat skrytou podvýživu, nabírání na váze, snížení výkonnosti imunitního systému a celkové oslabení organismu.

Cena:

690

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt Family In Detox - 027
Položky označené (*) je nutné vyplnit.