ExtraSilhouette

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • napomáhá spalování tuků
  • dodává energii
  • chrání organismus díky obsahu klinicky testovaných antioxidantů


Působení

ExtraSilhouette® optimalizuje a urychluje metabolické procesy v organismu. Účinnost zajišťují látky, které se významně podílí na odbourávání tuků: extrakt Neuravena® ze zeleného Maté, L-karnitin, ß-karoten a Cacti-Nea®. Extrakt z cesmíny paraguayské neboli Yerba Maté přispívá k oddálení tělesné i duševní únavy pomocí aktivace metabolismu. Má bronchodilatační účinek a díky dobrým antioxidačním vlastnostem blokuje přebytek volných radikálů. Cacti-Nea® získaná z kaktusového ovoce Opuncia indica je bohatá na přírodní indicaxanthin a betalainy (betanin). Klinické studie prokázaly zvýšenou diuretickou aktivitu i vysokou antioxidační schopnost betalainů, která působí proti negativním účinkům LDL - cholesterolu. L-karnitin je uznávaný spalovač tuků. Příznivý vliv ß-karotenu na odbourávání tuků a minimalizaci jo-jo efektu byl nedávno klinicky prokázán. Trojmocný chrom nebo také Glukózový Toleranční Faktor (GTF) přispívá k optimálnímu metabolismu sacharidů. Přispívá k duševní pohodě při snižování hmotnosti

Účinné látky

Cacti-Nea®, L-karnitin-tartarát, ß-karoten, extrakt Neuravena® ze zeleného Maté, nikotinát chromu

Lékařská vyjádření

„ExtraSilhouette jsem jako lékař velmi přivítal. Obsahuje patentované a prověřené látky, které se v žádném jiném produktu v takto účinné kombinaci nevyskytují. Představuje účinnou pomoc těm, kteří chtějí napomoci organismu s lepším spalováním tuků na buněčné úrovni. Umožňuje cílené hubnutí tukových vrstev v cm a zároveň chrání organismus díky obsahu účinných antioxidantů. Díky obsahu trojmocného chrómu (Glukózový Toleranční Faktor) přispívá také k optimálnímu metabolismu sacharidů a je tedy vhodný i pro diabetiky."

 

 

Dávkování a balení

Obsahuje 24 sáčků šumivého nápoje. Obsah sáčku rozpusťte v 3dcl běžné vody. Možno užívat denně nebo při zvýšené fyzické aktivitě. Maximální denní dávka: 1 nápoj. Možno užívat dlouhodobě.

Cena produktu

690 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka. Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001. Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt ExtraSilhouette - 003
Položky označené (*) je nutné vyplnit.