ExtraEnergy

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • přispívá k obnovení energie v organismu
  • posiluje energetické rezervy
  • silný antioxidant

Působení

ExtraEnergy® přispívá k obnovení energie v organismu po vysokém fyzickém a psychickém zatížení. Obsahuje adaptogen, který působí proti stresu a posiluje energetické rezervy. Divoký zelený oves přispívá k dobrému duševnímu zdraví. SunkinsBerry® (extrakt z plodů bezinek, extrakt anthokyanů aronie, brusinkový prášek) je silný antioxidační komplex, který působí proti oxidačnímu stresu. Patentovaná, ve vodě rozpustná forma koenzymu Q10Vital® zajišťuje klinicky ověřenou snadnou vstřebatelnost a tím rychlý účinek. Koenzym Q10Vital® hraje zásadní úlohu při přeměně energie vázané v potravě na energii potřebnou pro funkce našeho organismu. Až na 95 % této přeměny, která se odehrává ve specifi ckých oblastech buněk (mitochondriích), má přímou účast koenzym Q10Vital®.

Účinné látky

(extrakt Rhodiola rosea (adaptogen) se 4 % rosavinu, Q10 Vital® – ve vodě rozpustný koenzym Q10 (60 mg), taurin, extrakt z divokého zeleného ovsa, SunkinsBerry® (extrakt plodů bezinek, brusinky, extrakt aronie)

Lékařská vyjádření

„Extra Energy představuje účinné dodání energie do organismu bez vedlejších účinků. Je vhodný jak po fyzické, tak psychické únavě, zejména pak po sportu. Na rozdíl od běžných energetických nápojů není jeho účinek založen na dodávání kofeinu, ale díky patentované formě koenzymu Q10 Vital®, která má cca 2,5x lepší vstřebatelnost a využitelnost pro organismus, zajišťuje přeměnu energie přímo v mitochondriích, v energetických centrech našich buněk. Navíc obsahuje adaptogen, který působí proti stresu a posiluje energetické rezervy."

 

 

Po odborné i uživatelské stránce velmi zajímavý produkt obsahující nejmodernější účinné látky s vědecky ověřeným efektem. Produkt na rozdíl od běžných stimulujících nebo energizujících nápojů, koncentrátů či tablet nepoužívá tradiční návykové látky (především kofein a sinefrin) přesto si zachovává deklarovaný efekt. Celkově lze produkt označit za „harmonizující" především díky použití adaptogenní byliny Rhodiola. Obsah koenzymu Q10 zajišťuje požadovaný efekt včetně prevence přetížení oběhu. Mimořádně příznivý je „bylinný antioxidační komplex" , který je možné využít k aktivní obraně proti volným radikálům, jejich produkce stoupá pod vlivem stresu fyzického i psychického, působením nevhodného životního prostředí a UV záření, v průběhu zánětů a procesu stárnutí. Produkt tak lze charakterizovat také jako „anti-ageing". Lze očekávat zvýšenou odolnost organismu proti stresu psychickému i fyzickému a to také díky obsahu koenzymu Q10 jako všestranného, proti negativním důsledkům přetížení preventivně působícího agens." RNDr. Petr Fořt CSc.

Dávkování a balení

Obsahuje 24 sáčků šumivého nápoje. Obsah sáčku rozpusťte v 3dcl běžné vody. Možno užívat denně nebo při zvýšené fyzické aktivitě. Maximální denní dávka: 1 nápoj. Možno používat dlouhodobě.

Cena produktu

690 KčVhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka.Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001.Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt ExtraEnergy - 006
Položky označené (*) je nutné vyplnit.