EnzyMineral

Dotaz na produkt

Klíčové vlastnosti

  • Urychluje hubnutí díky lepšímu vstřebávání bílkovin na bázi enzymoterapie
  • Podporuje správné trávení
  • Dodává nezbytné organické minerály a stopové prvky
  • Podporuje odkyselení organismu
  • Zlepšuje oběhové problémy a zabraňuje svalovým křečím

Působení

EnzyMin® napomáhá hubnutí a trávení na bázi enzymoterapie a doplňuje potřebné organické minerální látky, stopové prvky

Účinné látky

enzymy papain, bromelain, laktáza, zdroj minerálních látek - fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, zinku, manganu, mědi, chromu, molybdenu, selenu, bioflavonoid rutin (vitamín P), prebiotická vláknina (inulínu)

Lékařská vyjádření

„Imunita – regenerace – správné trávení - hubnutí. Pro všechny tyto procesy představují enzymy obsažené v EnzyMinu® klíčovou složku. Jejich častý nedostatek zapříčiňuje nesprávnou funkci těchto procesů. Vyzdvihl bych obsah rutinu, který je důležitý pro správnou oběhovou funkci. Jaké může mít následky jeho nedostatek jsem mohl pozorovat ve své praxi na kardiochirurgii. Organická forma minerálů zajišťuje jejich správnou vstřebatelnost."

 


Co to jsou enzymy?

Enzymy jsou nepostradatelní pomocníci především pro regulaci správné činnosti metabolických procesů v lidském těle. Bez jejich účinku by se nerozkládaly tuky a sacharidy nebo nevznikaly bílkoviny. Enzymy se však významnou měrou podílejí i regeneraci tkání. Směsi enzymů ovlivňují některé imunologické děje v organismu, potlačují projevy zánětů, zmenšují otoky, působí podpůrně při léčbě nádorových onemocnění. EnzyMin® představuje doplněk stravy se směsí enzymů zacílených na enzymovou regeneraci pomocí enzymoterapie. Papain a bromelain jsou rostlinné proteolytické enzymy – proteázy – podporující metabolizmus bílkovin a aminokyselin. Na základě výsledků řady klinických studií byly proteolytické enzymy v rámci mezinárodní anatomicko terapeutické klasifi kace zařazeny do skupiny Protizánětlivé enzymy. Laktáza je enzym působící v metabolizmu sacharidů, zlepšuje stravitelnost všech mléčných produktů, protože je odpovědná za vstřebávání laktózy. Kromě enzymů přímo obsažených, EnzyMin® doplňuje i organické minerální a stopové prvky (železo, zinek, mangan, měď, chrom, molybden a selen) s vysokou vstřebatelností a využitelností organismem. Jejich dostatečný denní příjem zajišťuje optimální tvorbu a správnou činnost dalších enzymů přítomných přímo v lidském organismu. Rutin slouží k léčbě oběhových problémů, působí příznivě na cévní stěny, posiluje kapiláry, snižuje jejich lámavost, má pozitivní vliv na stav křečových žil a pojivové tkáně, podává se proti tvorbě modřin, krvácení do sítnice a vysokém krevním tlaku. Má také protizánětlivý účinek. Obsah 60 tablet – užívat 1 až max. 3 tablety denně. Doporučeno užívat min. 90 dní. Možno užívat dlouhodobě.

Cena produktu

530 Kč

Vhodné pro diabetiky a pro osoby s intolerancí mléka.
Vyrobeno v certifi kovaném výrobním systému HACCP a v systému řízení jakosti ISO 9001:2001.
Není určeno pro těhotné, kojící a děti do 3 let.

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Produkt EnzyMineral - 001
Položky označené (*) je nutné vyplnit.