Diagnostika a konzultace

Odborná pomoc při hubnutí

Individuální výživový plán

Osobní výživový program

Suplementy

Doplňky stravy a potraviny SUNKINS

Zdravé hubnutí ve Znojmě

Nedaří se vám zhubnout a rádi by jste zhubli?

Přijďte nás navštívit do naší pobočky ve Znojmě, která se zabývá zdravým hubnutím.

V naší výživové poradně využíváme metodu pana Dr. Fořta - metabolickou diagnostiku, což je unikátní systém, který umožňuje určit individuální typ metabolismu. Díky němu je možné sestavit individuální výživový plán tak, aby vedl k optimálnímu zdraví a ideální tělesné hmotnosti, kterou si klient přeje. Součástí programu je spolupráce a kontroly se specialist(k)ou, který Vám pomůže vše sladit s Vaším způsobem života, pohybovými aktivitami i popř. zdravotními omezeními.

K urychlení a usnadnění hubnutí doporučujeme redukční výživový plán doplnit o prémiové doplňky stravy a potraviny Světa zdraví, které jsou vyráběny exkluzivně jen pro naše pobočky

Váš Nutriadapt
Nutriadapt

Náš Tým

Věnovat se Vám budou

DIAGNOSTIKA ORGANISMU

Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na hodinovou konzultaci
s výživovým specialistou + diagnostikou organismu jen za 200 Kč

V ceně je zahrnuta kompletní diagnostika - zjistíme Vám poměr svalové a tukové hmoty, obsah vody a metabolický věk. Navíc pomocí certifikovaného přístroje Max pulse Vám ukážeme aktuální stav periferních nervů a stresové odolnosti. Podle zjištěných výsledků, stravovacích návyků, zdravotních a rodinných dispozic Vám pak výživový poradce nachystá osobní výživový program.

Objednávka konzultace

Fotogalerie

Poradna zdravého hubnutí a změny životního stylu